top of page

ABOUT ME

Featured Review

У грудні 2015 року наша Габбі NW Gabriella Miracle Touch*UA потрапила на обкладинку десятого випуску журналу "Фелінологічний Вісник", в якому було опубліковано цілих 2 наших матеріали: розгорнута стаття про Священну бірму з Басенькою Beatrice Miracle Touch*UA на розвороті та випускниками нашого розплідника, а також стаття про корисні предмети для розплідника, зроблені своїми руками.

 

Велике спасибі редактору журналу Марині Левицькій та компанії Royal Canin за чудову можливість ще раз розповісти читачам про нашу породу, фотографу Яні Василевській за чудові знімки, друзям-заводчикам за поради і, звичайно, нашим улюбленим бірмочкам за натхнення!!!

Завдяки сприянню нашого клубу КФЦ "Royal Feline" у київському журналі "Зообізнес" за серпень-вересень 2010р. та грудень 2012р. на світ з'явилися дві наші статті про Священну бірму.

Щиро сподіваємося, що українським любителям кішок припаде до душі знайомство з цією надзвичайно красивою породою кішок з бездонними блакитними очима в білосніжних шкарпетках, і читач почерпне для себе в різношерстому світі кішок щось нове та цікаве.

bottom of page