top of page

Мы have kittens!

У нас є кошенята!

Наші W-кошенята народились 2 липня 2022  в Словаччині від пари:

Our W-kittens were born on July, 2, 2022 in Slovakia from parents:

Священная бирма фото
0N7A1700 - копия.jpg
Нет фото
William Miracle Touch*UA

Окрас/EMS: SBI e (з кремовыми відмітинами)

Стать/Sex: кіт/male

Клас/Quality: домашній улюбленець/pet

Статус/Status: резерв

Владелец/Owner: Сергій, м. Київ

Домашняя кличка/Home name: Вільям

Нет фото
Wilder Miracle Touch*UA

Окрас/EMS: SBI a (з сіро-блакитними відмітинами)

Стать/Sex: кіт/male

Клас/Quality: домашній улюбленець/pet

Статус/Status: резерв

Владелец/Owner: Олена, м. Харків

Домашняя кличка/Home name: Вайлдер

Нет фото
Winner Miracle Touch*UA

Окрас/EMS: SBI d (з рудими відмітинами)

Стать/Sex: кіт/male

Клас/Quality: брід/breed

Статус/Status: залишається в годівлі?

Владелец/Owner: Олена Василевська

Домашняя кличка/Home name: Віннер

Кошенята готові до переїзду в нові домівки не раніше 3-х місяців, у цьому віці всі наші малюки привчені до самостійного харчування, лотка і кігтеточки, дегельмінтизовані, вакциновані проти сказу, каліцівірозу, вірусного ринотрахеїту та панлейкопенії кішок, чіповані.

У нашому розпліднику всі кошенята продаються з родоводом FIFe, а для кошенят, які їдуть до нових родин у якості домашніх улюбленців на родоводі ставиться спеціальна позначка клубу "не для розведення". Це означає, що після досягнення певного віку (зазвичай починаючи з 6-8 місяців до півтора року) господарі зобов'язуються каструвати/стерилізувати кошеня і відмовитися від його участі в племінному розведенні (про користь цієї процедури можна почитати тут). Мінімальна вартість наших кошенят не для розведення становить 700 дол. і залежить від якості (класу) окремого кошеняти. Кошенята в розведення пропонуються переважно у вже існуючі годівлі або на спеціальних умовах людям, які продемонстрували серйозне ставлення до питань розведення та виставкової кар'єри та мають базові знання про породу. Вартість кошенят з правом розведення – від 1200 євро та вище.

Кожен випускник має ветпаспорт міжнародного зразка з відмітками про щеплення та дегельмінтизацію, детальну пам'ятку з порадами щодо годування та догляду, а також стартовий пакет кошеня та всі знижки розплідника на купівлю кормів та зоотоварів.

 

Кошенята продаються тільки при особистому знайомстві з майбутніми власниками (ми не здійснюємо доставку кошенят), під час продажу укладається договір. Зверніть увагу, що ми не продаємо кошенят у сім'ї з дітьми до двох років і собаками великих порід.

 

Нам необхідно поспостерігати за кожним кошеням у розвитку перш ніж ухвалити остаточне рішення, тому до народження та досягнення 1,5 місяців кошенята не резервуються. Ви можете зв'язатися з нами, щоб отримати додаткову інформацію і записатися в лист очікування на кошеня, що Вас цікавить (у такому випадку до моменту остаточного резервування навпроти імені кошеняти ставиться позначка "опція").

bottom of page